Stěhování

  • nonstop, stěhovací služby poskytujeme 24 hodin denně, 365 dní v roce
  • jsme flexibilní, stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra
  • péče o zákazníky je u nás na prvním místě
  • stěhování domů a bytů​nabízíme  balící služby a kvalitní obalový materiál, při stěhování nabízíme balení Vašich věcí do kartónových krabic či obalujeme strečovací fólií., bezpečně zabalíme stěhování cenných a uměleckých předmětů. 
  • při běžném stěhování poskytujeme obalový materiál zdarma, v případě speciálních přání lze domluvit obalový materiál i cenu individuálně. 
  • používáme lepenkové krabice, dvouvrstvý obalový papír, bublinkové folie, igelitové pytle, polystyren či polystyrenové kusy.
  • všichni naši pracovníci mají několikaletou zkušenost ve službách stěhování
  • demontáž a následná montáž všech druhů nábytku je součástí stěhování

Co vše stěhujeme?

demontáž nábytku

Plánujete stěhování a už teď Vám z toho jde hlava kolem? Lámete si hlavu, co vše zařídit a zajistit? Netrapte se a spolehněte se na profesionály ve svém oboru. Stěhování je náš denní chleba a se vším Vám rádi pomůžeme, abychom Vám ušetřili další starosti a vše šlo jako po másle.

Stěhování bytů

Stěhujeme byty, a to v kterémkoliv patře. Při stěhování bytu je vhodné se předem domluvit, ze kterého patra budeme stěhovat a zda je v domě výtah. Dále je třeba zjistit, zda je před budovou dostatek místa, abychom měli kde zaparkovat stěhovací auta.

Stěhování domů

Stěhujeme domy včetně veškerého vybavení a nábytku. Pokud je to možné, nábytek rozmontujeme, pečlivě zabalíme a po převozu opět vše smontujeme.

Stěhování kanceláří a firem

Vaše firma se rozrostla a současné prostory již nedostačují Vašim požadavkům? Měníte sídlo firmy a potřebujete přestěhovat veškeré vybavení? S námi žádný problém, veškeré zařízení včetně elektrospotřebičů přesuneme rychle a bezpečně z bodu A do bodu B. Obvykle nám na to stačí jeden den. Stěhujeme o víkendech i státních svátcích, ve všem se přizpůsobíme Vašim požadavkům.

Stěhování těžkých břemen

Ke stěhování těžších předmětů využíváme vybavení, aby stěhování proběhlo co možná nejsnadněji a především nedošlo k žádnému poškození. Samozřejmě jsme pojištění proti případným rizikům, se kterými je přes veškerou opatrnost nutno počítat.

Stěhování cenných a uměleckých předmětů

Zajišťujeme stěhování cenných předmětů a uměleckých děl. Zajistíme veškerý obalový materiál, aby nedošlo k poškození cenných věcí, s kterými nakládáme nanejvýš opatrně.

Drobné stěhování

Cokoliv potřebujete odvézt, převézt, ať již drobnosti nebo odvoz drobného odpadu na skládku, neváhejte se ozvat, domluvíme se na jakékoliv zakázce.

Vystěhování před exekucí

Zajišťujeme nonstop stěhovací služby 24 hodin denně, 365 dní v roce. Jsme flexibilní a stěhování jsme schopni realizovat ještě dnes nebo zítra. Stačí zavolat a domluvíme se.

Stěhování je výjimečný moment v životě každého člověka a pojí se s ním řada stresových situací. Aby stěhování proběhlo co možná nejrychleji a bez zbytečných problémů, doporučujeme se předem připravit. Přečtěte si naše rady a tipy, jak si stěhování usnadnit.

Kde stěhujeme?

Stěhujeme v celé České republice, nejvíce však Ústecký region.

Stěhování Ústí nad Labem                 Stěhování Teplice                          Stěhování Louny

Stěhování Bílina                                 Stěhování Most                              Stěhování Žatec

Stěhování Litoměřice                          Stěhování Lovosice                       Stěhování Děčín

                                 Stěhování Duchcov                        Stěhování Litvínov

 

Nenašli jste Vaše město? Zavolejte nám !

Stěhování Turek

Teplice
Česká republika

IČ: 01203070

mobil: 731 106 004

email: orrin@seznam.cz

Stěhujeme v celé ČR, nejvíce však v ústeckém regionu.