Stěhování nábytku

Potřebujete přestěhovat nábytek, ale sami nemáte dostatek síly? Obraťte se na nás, přestěhujeme vše za Vás! Stěhujeme nábytek po celé republice, především pak v ústeckém kraji ve městech ústeckém kraji ve městech Most, Teplice, Ústí nad Labem, Duchcov, Bílina a Děčín a v okolí. Ale není problém přijet a přestěhovat Vám nábytek v rámci Vašeho bytu.

Stěhujeme i o víkendech i přes státní svátky.

Stěhování skříní

Skříně před samotným stěhováním vyklidíme, vyndáme police, šatní tyče a pokud je to možné, sundáme dveře a celou skřín demontujeme a opět smontujeme po přestěhování na místo určení. Každý jednotlivý kus zabalíme zvlášť do našeho obalového materiálu, který dodáváme zdarma. Zabráníme tak zbytečnému poškození Vašeho majetku.

Stěhování křesel, gaučů a pohovek

Gauče se mohou zdát na první pohled problematické při stěhování, ale při správném postupu jde vše snadno. V případě, že Vaše pohovka má úložné prostory, tyto vykliďte a sundejte přehozy, polštáře apod. Pohovku demontujeme, následně každý kus pečlivě zabalíme obalovým materiálem a po převozu opět smontujeme doromady.

Stěhování postelí

Postele s úložným prostorem je potřeba před stěhováním vyprázdnit, sundat matrace a rošty. Pokud je to možné, postel demontujeme a každý kus zabalíme zvlášť do obalového materiálu, rošty, matrace, rám i čelo postele balíme zvlášť, aby se během stěhování nepoškodily nebo neušpinily.

Stěhování stolů a židlí

Židle a stoly se díky své velikosti stěhují snadno, přesto je třeba každý kus zvlášť zabalit do obalového materiálu. U stolu provedeme demontáž nohou, případně šuplíků, které musí být opět vyklizené. Pokud je součástí stolu sklo, postupujeme stejně jako v případě cenných předmětů a sklo pečlivě obalíme bublinkovou fólií a a uložíme do lepenkové krabice.

Stěhovací služby poskytujeme nonstop 24 hodin denně 365 dní v roce.

 

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaké dotazy, připomínky nebo nápady, neváhejte nás kontaktovat.

Stěhujeme po celé ČR, nejvíce však v Ústeckém kraji.

apartment STĚHOVÁNÍ TUREK
IČ: 01203070
DIČ:CZ8708253125
placeŠkolní 149
Dubí
417 03
Česká republika
phone_android +420 731 106 004
local_post_office orrin@seznam.cz
VOLEJTE NONSTOP
phone +420 731 106 004     local_post_office orrin@seznam.cz