Stěhování Most

Stěhování je změna. A změna je život. Stojíte právě před takovou změnou, ale přitom o stěhování nechcete ani slyšet a děsí Vás vidina vyklízení prostor? Co byste řekli pomocné ruce, která by se Vám o stěhování postarala? Právě proto jsme tady a jsme připraveni Vám se vším pomoci. Nás stěhování baví!

Jste z Mostu a okolí a plánujete stěhování do vedlejší ulice nebo na druhý konec republiky? My Vás z Mostu odstěhujeme kamkoliv. Jak to celé proběhne?

  • Zavolejte nám a domluvíme se nejlépe na osobní schůzce.
  • Zdarma Vás navštívíme, společně všechno naplánujeme a vytvoříme individuální stěhovací plán.
  • Pokud chcete, rádi se Vám postaráme i o balení nábytku a ostatních předmětů. Zajistíme lepenkové krabice všech rozměrů, dvouvrstvý obalový papír, bublinkové fólie, igelitové pytle, polystyren apod.
  • Před samotným stěhováním provedeme demontáž nábytku a následně nábytek opět smontujeme.
  • Stěhování probíhá podle předem daného harmonogramu, abychom zbytečně neztráceli čas a vše šlo jako po másle.

Stěhujeme i těžká břemena, umělecké předměty nebo Vám odvezeme odpad na skládku. Stěhujete z Mostu Váš dům, byt nebo firmu? I v tomto případě nám zavolejte, pro nás není problém žádný druh stěhování.

Pracujeme pečlivě a spolehlivě, k Vašim věcem se chováme, jako by byly naše vlastní. Diskrétnost je pro nás samozřejmostí. S námi jste Vy i Vaše věci v bezpečí.

Stěhujeme nonstop, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. 365 dní v roce, o víkendech i během státních svátků. Zavolejte nám a domluvíme se.

POTŘEBUJI STĚHOVÁNÍ V MOSTĚ

O stěhování nechcete ani slyšet a jediné, co vás trápí, jsou nevyklizené prostory a šikla by se vám stěhovací firma, která by se o vyklízení v Mostě postarala? Jsme tu. Připraveni pomoci. Kdykoliv budete potřebovat. 

Kontaktní informace

Stěhování TUREK
Teplice
Česká republika
IČ:
01203070
DIČ
Stěhujeme v celé ČR, nejvíce však v ústeckém regionu.